CHEMICKÝ PEELING JE JEDNOU Z NEJSTARŠÍCH A VELMI ÚČINNÝCH METOD OVLIVNĚNÍ STAVU POKOŽKY. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Působením těchto kyselin (ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové) se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže.

Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu, vyhlazené vrásky. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Peelingy s komplexem kyseliny glykolové a speciálního fotoenhanceru, kterých účinnost je povýšena působením červeného spektra terapeutického světla (IPL/E-LIGHT) v indikacích známky stárnutí kůže, vrásky, povadlá pleť, pigmentové skvrny, nestejný barevný tón pleti.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE LABORATOŘÍ RENOPHASE
Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu – HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xantan a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.

Cena 1 750 Kč

běžná cena 2 200 Kč

Michaela K.
Michaela K. chemický peeling RedPeel

Tímto bych chtěla mockrát poděkovat kosmetickému studiu SlimFOX, zejména paní Evě Kroulíkové za perfektně odvedenou práci a velmi kvalitní, odbornou péči… Už rok a půl mě trápila problematická pleť, se kterou jsem si nevěděla rady, byla jsem už zoufalá z neustále se vytvářejicích bolavých pupínků … Výborným nápadem paní Kroulíkové bylo provést chemický peeling, na kterém jsem byla celkem čtyřikrát a výsledný efekt je prostě úžasný :-). Pleť mám teď krásně prozářenou, zánětlivé vřídky už téměř žádné a jako bonus se mi i vyhladily vrásky na čele :-). Hrozně mě těší i to, že značného zlepšení si všimlo mnoho lidí z mého okolí. Všem, kdo má alespoň podobný problém, jako jsem měla já, vřele studio SlimFOX doporučuji 😉 takže bolavým pupínkům jednou pro vždy – ZDAR 🙂

Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů.
Součástí ošetření je pravidelná aplikace hojivého krému od Laboratoires Renophase v prvních dnech po ošetření. Zakoupíte u nás v salonu.

 Kontraindikace: těhotenství, kojení, čerstvé opálení, dermatologické problémy v ošetřované oblasti, porušená integrita kůže v ošetřované partii, epilepsie, nádorová onemocnění, užívání léků zvyšujících fotosenzibilitu pokožky.
 Před ošetřením se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.
redpeel_renophase_SlimFOX

Technologie Laboratoires Renophase však nespočívá jen v profesionálních produktech. Díky velmi pečlivě prováděnému výzkumu byly vyvinuty produkty podpůrné domácí péče, které silně umocňují účinky profesionálních terapií a potlačují případné nežádoucí projevy a reakce na ošetřované pleti. Přípravky domácí péče (krémy, séra a profesionální masky) jsou velmi důležité pro celkovou účinnost terapie a pro udržení co nejdelšího dobrého účinku prováděných ošetření.

Akce platí do 30.listopadu 2014.