MILLE PERLE SUBLIME

Perly jsou nejen dokonalým ztělesněním luxusu, ale i účinnou aktivní látkou pro zlepšení stavu pleti. Dokonalost perel použitá v té nejkvalitnější péči o pleť, která zdobí Vaši pokožku ušlechtilou krásou. Největší luxus je něco vzácného! Představujeme Vám limitovanou edici ošetření od Maria Galland MILLE PERLE SUBLIME. 
 

Zažijte ošetření, o němž každá žena sní!

  • maximální pohodlí
  • výjimečné výsledky v boji proti stárnutí
  • pokožka dokonalá jako perly
  • nezapomenutelný relaxační zážitek z ošetření

Toto exkluzivní limitované ošetření nejen pro klientky s nejvyššími požadavky. Zažijte jedinečné odborné znalosti z oblasti boje proti stárnutí v tomto vynikajícím ošetření!

Ošetření obsahuje: odlíčení očí a rtů dvoufázovým očním odličovačem 65A, odlíčení pleti čistícím mlékem Mille 1050, které intenzivně hydratuje, rozjasní pleť a působí proti stárnutí. Výtažek z rostlinných liposomálních kmenových buněk zvyšuje vitalitu a dlouhověkost kmenových buněk pokožky, a tím zpomaluje její stárnutí. Peptidy s lotosovým efektem chrání pleť před škodlivými venkovními vlivy. Následná tonizace Mille 1060 – tonikum, které je jako luxusní šampaňské se zlatem pro vaši pleť! Následuje jemná exfoliace a odstranění odumřelých buněk a nečistot pomocí enzymů v peelingu 66. Enzymy zajistí hladký a růžolící vzhled Vaší pleti. Následuje tonizace a aplikace luxusní limitované edice esence 010 – dokonalý protivráskový zážitek. Budeme Vás hýčkat relaxační masáží s limitovanou edicí perlového krému Mille 1000. Připravíme pro Vás masku MILLE PERLE SUBLIME na bázi alginátu a naneseme. O oční okolí se postará maska 95 s mořským kolagenem a extrakty z kávových zrn, která hydratuje a zmírňuje otoky očního okolí. Postaráme se i o Vaše ruce, jemná masáž s krémem na ruce Mille 1024. Po odstranění masky tonizujeme a nanaseme závěrečnou péči v podobě očního krému Mille 1020, esence MILLE 010 a krém 1000 SUBLIME PERLE. 

Cena 2 900 Kč* 

(běžná cena 3 510 Kč)

* Protože chceme aby Vám dokonalý zážitek z tohoto skvělého ošetření vydržel co nejdéle, tak Vám k tomuto ošetření přibalíme ZDARMA víkendové balení luxusního krému Mille 1000 v hodnotě 1 490 Kč. Proč to děláme? Jelikož si myslíme, že si to zasloužíte! A navíc Vám chceme udělat radost.

Pro mimořádně dlouhý výsledek ošetření doporučujeme na domácí péči limitovanou esenci 010 v kombinaci s  limitovanou edicí krému 1000, který obsahuje komplex z perel.

 

Akce platí od 1. listopadu 1017 do vyprodání.

 

 Simple Share Buttons