Limitovaná edice se safírem

 Luxusní revitalizační ošetření pro Vaši pleť od Maria Galland. Limitovaná edice se safírem a Vaše pleť bude jen zářit!

Opět po roce Vám představujeme limitovanou edici ošetření, tentokrát se vzácným safírem. Limitovaná edice se safírem regeneruje stresovanou, citlivou a dehydrovanou pleť díky kmenovým buňkám alpské růže a penišníku rezavého. V kombinaci s 4-molekulární kyselinou hyaluronovou, olejem z pšeničných klíčků, bambuckým máslem –výtažkem ze sóji a ceramidů okamžitě vyhlazuje, posiluje lipidovou bariéru pokožky a snižuje podráždění a zarudnutí na pleti. Doporučujeme kombinovat s péčí o oční okolí Thalasso. Pro Váš zářivý pohled!

Ošetření obsahuje: odlíčení dvoufázovým očním odličovačem 65A a jemným odličovacím mlékem 61. Následuje šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a tonizace hedvábným tonikem 64. Aplikujeme na oční okolí esenci 007 s kyselinou hyaluronovou a na pleť esenci se safírem 012. Naneseme revitalizační masku se safírem a necháme ji působit. Poté tonizujeme hedvábným tonikem a vybereme závěrečnou péči podle typu Vaší pleti. Doporučujeme kombinovat s péčí o oční okolí na bázi alginátu (zvýhodněná cena).

 

Cena 2 470 Kč

v kombinaci s oční maskou Thalasso 3 000 Kč

Objednat se on-line

DOPORUČUJEME: Kombinujte s péčí o oční okolí Thalasso (+530 Kč) a získáte ZDARMA limitovanou esenci se safírem 012 na prodloužení efektu ošetření v hodnotě 499 Kč.

 

 Akce je platná od 1.12.2018 do vyprodání.Simple Share Buttons