Problém: Povadlé oční okolí

Řešení: ošetření Laboratoires Renophase

LABORATOIRES RENOPHASE – CÍLENÉ OŠETŘENÍ NA OCHABLOU POKOŽKU OČNÍHO OKOLÍ

Všichni víme, že oči o nás prozradí více, něž bychom si přáli. Oční okolí často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Pokožka očního okolí je velmi jemná, tenká a citlivá. Příčin vzniku vrásek je celá řada: nedostatek spánku, dehydratace, genetické dispozice, všudypřítomný stres, delší pláč a svou roli pochopitelně hraje i věk. Povadlé oční okolí a vrásky můžeme cílenou péčí s radiofrekvencí redukovat a docílit viditelného zlepšení.
 

VÝSLEDEK OŠETŘENÍ:

  • struktura pleti je obnovena a je docíleno tzv. 3D efektu
  • oční okolí je projasněné a pleť je pružnější
  • efekt je patrný hned po ošetření. Unavený výraz je smazán jakoby mávnutím kouzelného proutku!

Při opakované péči dochází k prodlužování výsledného efektu. V praxi klientky již nemusí na zakrytí nedokonalostí vrstvit korektory či make-upy. Pleť tak působí zdravějším lehčím dojmem. Toto speciální ošetření lze libovolně kombinovat s další kosmetickou péčí od Laboratoires Renophase.

zaváděcí cena 499 Kč

Rezervujte se on-line, je to hračka! 

(doporučujeme v sérii alespoň 4 ošetření v intervalu 10-14 dnů, následně každé 4 týdny)

Andrea M.
Andrea M. ošetření povadlého očního okolí
Již nějaký čas pravidelně navštěvuji kosmetický salon SlimFOX. Každá návštěva je pro mě velmi příjemným zážitkem. Paní Eva je milá, vstřícná a profesionální. Při poslední návštěvě jsem vyzkoušela ošetření očního okolí s glukonolaktonem. Procedura byla velmi příjemná a výsledek byl znát okamžitě – pleť kolem očí byla vypnutá a jasnější. Cítím se skvěle a ráda se budu vracet. Jistě všem doporučuji! 

DOPORUČENÍ: pro zachování, prodloužení a intenzivnější výsledku ošetření nám můžete pomoci sami, pokud budete používat produkty určené pro domácí péči (EYE C Cream) od Laboratoires Renophase, které mají řadu specifických a doplňkových účinků a cíleně působí proti stárnutí pleti.

Akce je platná od 1.10.2017-31.10.2017.Simple Share Buttons